Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy

Ozdabianie paznokci u rąk i stóp, ma wielowiekowe tradycje. Ozdabiało się i nadal ozdabia paznokcie różnych kształtów i długości. Każde zadbane i pięknie pomalowane paznokcie, wyglądają zachwycająco. Natura obdarzyła różnych ludzi paznokciami różnego kształtu. Niektórzy mają paznokcie prostokątne, inni trójkątne, a jeszcze inni owalne, przypominające migdały. Te ostatnie uważane są za najładniejsze. Malowanie paznokci, to finalna czynność całego zabiegu, jakim jest manicure i pedicure. Przy paznokciach u rąk i stóp, zanim się je pomaluje, trzeba wykonać kilka czynności: opiłować je, wyciąć skórki i wygładzić. Malowanie paznokci, to czynność precyzyjna i pracochłonna. Samo malowanie nie trwa długo, ale sporo czasu trzeba czekać, aż wyschnie większość lakierów dostępnych na rynku. Pomalowane paznokcie, bardzo łatwo jest uszkodzić. Wszak dłońmi wykonujemy masę prac, a stopy wsuwamy w ubrania i obuwie. Uszkodzony lakier wygląda brzydko. Nawet jeśli uszczerbek lub ryska nie rzuca się w oczy, to świadomość że jest, psuje efekt całej reszty, złości i irytuje.

Manicure i pedicure hybrydowy

Od jakiegoś czasu, salony, w których wykonuje się zabiegi poprawiające stan i wygląd paznokci, mają propozycję dla pań, które nie lubią same zajmować się tym problemem lub nie mają czasu, na częste upiększanie swoich paznokci. Manicure i pedicure hybrydowy, to zabieg, który pod wieloma względami, przypomina klasyczne zabiegi tego rodzaju. Każdy z nich zaczyna się od czynności polegających na usuwaniu starego lakieru, usuwaniu skórek, piłowaniu płytki i polerowaniu jej. Manicure i pedicure hybrydowy, od tradycyjnych zabiegów upiększających paznokcie, różnią się preparatami stosowanymi do malowania. Preparaty hybrid nail color, na pierwszy rzut oka, wyglądają jak tradycyjne lakiery. Są jednak czymś innym. Są żelami, które nakłada się na płytki paznokciowe bardzo cienkimi warstwami, a następnie utwardza specjalnym światłem.

Manicure i pedicure hybrydowy, efekty

Preparaty typu hybrid nail color, są bardzo twarde i odporne na zniszczenia. Utrzymują się na paznokciach, do momentu, w którym, od strony palców, zaczynają być widoczne jasne fragmenty nowej płytki. Przeciętnie trwa to około trzech, czterech tygodni. Paznokcie ozdobione hybrydowo są naturalne i tak wyglądają. Preparaty używane do tych zabiegów, mają bardzo ciekawe kolory. Paznokcie są piękne i błyszczące, aż do pojawienia się odrostów. Usuwanie preparatów możliwe jest tylko w salonie, gdyż nie reagują one na zmywacze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *