Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy

Paznokcie i ich wygląd to istotny element naszego wyglądu. Dziś zwraca się uwagę na to jak wyglądają zarówno kobiece, jak i męskie paznokcie. Piękny wygląd paznokci wymaga wysiłku. Po pierwsze trzeba je systematycznie pielęgnować, po drugie upiększać. Pielęgnacja i upiększanie paznokci są o tyle trudne, że narażone są one na zniszczenia i uszkodzenia, podczas wykonywania wielu codziennych czynności. Zabiegi pielęgnacyjne paznokci polegają na systematycznym stosowaniu różnego rodzaju kremów, oliwek i odżywek. Na stan paznokci ma wpływ także to co jemy. Upiększanie paznokci, to malowanie ich, poprzedzone przycinaniem płytek, piłowaniem ich, usuwaniem skórek i polerowaniem.

Manicure hybrydowy

Manicure, to zabieg, który zajmuje trochę czasu. Można wykonać go samodzielnie lub podczas wizyty w salonie. Niestety, efekt klasycznego manicure, nie utrzymuje się zbyt długo. Zazwyczaj, już po kilku dniach, na pięknie pomalowanych paznokciach, pojawiają się pierwsze rysy i odpryski. Doskonałym rozwiązaniem, pozwalającym uniknąć tego typu problemów, jest manicure hybrydowy. Manicure hybrydowy polega na zastosowaniu innowacyjnej formuły lakieru. Lakier hybrydowy jest o wiele bardziej trwały od tradycyjnego lakieru. Lakier taki, to żel, który zastyga na płytce paznokciowej, tworząc bardzo twardą i odporną na uszkodzenia warstwę. Lakier hybrydowy nakłada się na płytki paznokciowe bardzo cienkimi warstwami. Po nałożeniu każdej z nich, paznokcie suszy się i utwardza pod specjalną lampą. Hybrydowe lakiery do paznokci mają bardzo ciekawe kolory. Ich unikalną cechą jest wyjątkowy połysk.

Manicure hybrydowy, efekty

Manicure hybrydowy wygląda bardzo atrakcyjnie i długo utrzymuje się na paznokciach. Powodem, dla którego trzeba go odnawiać, jest naturalny odrost płytki, który zaczyna być widoczny po około trzech tygodniach. Sam lakier nie ulega najmniejszemu zniszczeniu. Mając na paznokciach lakier żelowy, można bez obaw wykonywać wszelkiego typu czynności domowe. Co więcej, manicure hybrydowy wzmacnia paznokcie i wygląda bardziej naturalnie od paznokci żelowych czy akrylowych. Po około trzech tygodniach, lakier ten trzeba zmyć. W tym celu trzeba się udać do salonu, gdyż zwykłe zmywacze do paznokci nie są w stanie rozpuścić żelu. Zmywanie lakieru hybrydowego w salonie trwa około dziesięciu minut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *