Kosmetyki Norel

Kosmetyki Norel

Nazwę Norel znają ci, którym nie obce jest używanie najwyższej jakości produktów kosmetycznych. Preparaty kosmetyczne oferowane przez markę Norel, cieszą się najwyższym uznaniem zarówno klientów, jak i profesjonalistów. Uznanie to nie mija, mimo długiej obecności firmy na światowym rynku kosmetyków. Oferta firmy Norel, to ogromna ilość kosmetyków, które można podzielić na kilka grup. Pierwszą z nich stanowią preparaty przeznaczone do pielęgnacji twarzy. Druga grupa, to kosmetyki do pielęgnacji ciała. Kolejna kategoria preparatów firmy Norel, to kosmetyki do twarzy, przeznaczone do użytku w trakcie profesjonalnych zabiegów. Kolejna grupa, to preparaty do zabiegów na ciało. Firma Norel, oferuje ponadto akcesoria, przydatne w zabiegach kosmetycznych.

Norel, kosmetyki do twarzy

Kosmetyki do twarzy Norel, to – między innymi, seria preparatów antybakteryjnych. Znajdziemy tu kremy matujące, punktowe żele antybakteryjne, żelowe maski o działaniu antybakteryjnym, antybakteryjne żele myjące i płyny tonizujące.  Kosmetyki profesjonalne do twarzy Norel, to także linia antystresowa, w której znajdziemy płyny normalizujące i tonujące, żele myjące, płyny zmywające makijaż, a także emulsje pod oczy. Preparaty kosmetyczne do pielęgnacji twarzy marki Norel, to także linia kosmetyków Arnika, przeznaczonych dla skóry z problemami. Znajdziemy tu płyny, żele, maseczki i emulsje dla cery tłustej, cery suchej, cery mieszanej, cery z popękanymi naczynkami, cery wrażliwej i przebarwionej.

Norel, kosmetyki dla ciała

Oferta kosmetyków do pielęgnacji ciała jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Znajdziemy tu linię preparatów, ułatwiających modelowanie sylwetki, walkę z cellulitem i przeciwdziałanie cellulitowi. Kosmetyki dla ciała Norel, to także gama produktów, przeznaczonych do oczyszczania skóry. Znajdziemy tu peelingi do ciała z ciekawymi zapachami i dodatkami. Kolejna kategoria kosmetyków marki Norel pielęgnujących ciało, to preparaty poprawiające ujędrnienie skóry. Linia ta obejmuje kremy ujędrniające skórę poszczególnych partii ciała, na przykład biustu, dłoni i stóp. Kosmetyki dla ciała Norel, to również preparaty przeciwdziałające i eliminujące uczucie ciężkich nóg. Jest to na przykład żel drenujący likwidujący obrzęki nóg.

Musy, kremy i olejki Norel

Musy, kremy i olejki do ciała Norel, to bogata linia produktów, dostosowanych do właściwości i potrzeb wszystkich rodzajów skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *