Body jet, opinie

Body jet, opinie

Istnieje wiele metod modelowania ciała i przywracania mu odpowiednich proporcji. Bo to ich brak, jest największym problemem osób, które dorobiły się zapasów tłuszczyku. Dysproporcje ciała, wywołane gromadzeniem się tkanki tłuszczowej w kilku miejscach, rzucają się w oczy, przeszkadzają i frustrują. Można ograniczać jedzenie i ćwiczyć, a chudnie się nie tam, gdzie chciałoby się najbardziej. Body jet, to nowoczesna postać klasycznej liposukcji. Różnica polega na tym, że tkanka tłuszczowa wypłukiwana jest przy pomocy, specjalnie dobranego strumienia roztworu wodnego. Roztwór wodny, dociera do tkanki tłuszczowej, za pośrednictwem cienkiej kaniuli, wprowadzanej pod skórę. Tkanka tłuszczowa wypukuje się, a następnie odsysana jest wraz z roztworem wodnym, za pośrednictwem tej samej kaniuli.

Body jet, opinie specjalistów

Zdaniem specjalistów, body jet jest najbardziej efektywną metodą usuwania tkanki tłuszczowej. Metoda ta jest także całkowicie bezpieczna, o ile zabieg przeprowadzany jest przez odpowiednio przygotowaną do tego osobę. Specjaliści podkreślają także to, że body jet, jest wyjątkowo mało inwazyjny. Do odessania tłuszczu, potrzebne jest tylko niewielkie i niezbyt głębokie nacięcie skóry. Body jet, usuwa komórki tłuszczowe, nie uszkadzając przy tym komórek organów, połączeń nerwowych i naczyń krwionośnych. Podczas takich zabiegów następuje minimalny upływ krwi. Body jet, nie pozostawia po sobie blizn i obrzęków. Tkanka tłuszczowa usunięta metodą body jet, nadaje się do reinplantacji. Za jej pomocą, można na przykład powiększyć i wymodelować piersi.

Body jet, opinie pacjentów

Osoby, które zdecydowały się na skorzystanie z tej technologii, w celu wymodelowania sylwetki, są bardzo zadowolone z efektów zabiegu. Ich zdaniem, nie tylko efekt, ale i przebieg procedury jest zadowalający. Cały dyskomfort zabiegu, to chwila, w której lekarz podaje miejscowe znieczulenie w postaci zastrzyku. Potem się już nic nie czuje. Po zabiegu, natychmiast dochodzi się do pełnej sprawności. Body jet, zdaniem pacjentów, pozwala szybko, bezboleśnie, bezpiecznie i efektywnie, pozbyć się tłuszczu z miejsc, w których gromadzi się najczęściej i z których nie chce znikać. Wiele osób, wahało się czy skorzystać z body jet, ze względu na dość wysoką cenę tych zabiegów. Po fakcie, większość z nich twierdzi, że cena jest adekwatna do efektów, jakie daje ten rodzaj liposukcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *