Kaszkiety męskie

kaszkiety-meskie

Chroń mężczyznę przed chłodem. Nadchodzi zima. Najwyższy czas wyciągnąć z szafy zimowe rzeczy i dokładnie im się przyjrzeć. Kurtka, rękawiczki, szalik i czapka, to obowiązujący zestaw na tę porę roku. Jeśli twój mężczyzna nie znosi bawełnianych i wełnianych czapek, bo nieodłącznie kojarzą mu się z czapeczkami z dzieciństwa, namów go na wspólne zakupy i wspólne dobranie kaszkietu. Kaszkiety męskie, to uniwersalne nakrycia głowy. Obecnie dominują następujące wzory kaszkietów: kratka, jodełka i pepitka. To drobne wzory, które doskonale prezentują się w komplecie z szykownymi płaszczami dla mężczyzn. Znawcy mody uważają, że nakrycia głowy wiele dodają męskiej urodzie. Kaszkiety są eleganckie i ponadczasowe. Można je zobaczyć na głowach najbardziej znanych przedstawicieli świata polityki, sztuki, prasy, telewizji itp.

Kapelusz czy kaszkiet?

Kapelusz i kaszkiet, to nakrycia głowy, które powinny się znaleźć w szafie każdego eleganckiego mężczyzny. Przy czym kaszkiet nosi się częściej, bo jest bardziej codzienny. Kapelusz, to nakrycie głowy, przeznaczone na specjalne okazje. Kapelusz należy zdejmować, w geście powitalnym z inną osobą. Kaszkietu nie zdejmuje się w takich okolicznościach.

Jak kupić kaszkiet?

Jeśli nie jesteś pewna, w jakim kaszkiecie twój partner wygląda najkorzystniej, poproś o pomoc sprzedawcę. W sklepach specjalizujących się w sprzedaży czapek, czyli w pracowniach kaletniczych, z pewnością znajdziesz kogoś, kto będzie umiał doradzić, który model najlepiej pasuje do danej osoby.

Goła głowa zimą

Goła głowa zimą to nie najlepszy pomysł. Ogólnie wiadomo, że właśnie przez nie okrytą głowę, wytraca się bardzo dużo ciepła z całego ciała. Innymi słowy, ciepła kurtka, szalik, rękawiczki i buty, nie zastąpią czapki. Czy kaszkiety grzeją? Oczywiście, że tak. Wszystko zależy bowiem od tego, z jakiego materiału są wykonane. Czapki tego typu, w odróżnieniu od sportowych nakryć głowy wykonanych z wełny i bawełny, nie sięgają uszu. Tak więc, grzeją głównie górną część głowy i czoło

Zachęć mężczyznę do kupna kaszkietu

Jak zachęcić mężczyznę do kupienia i używania modnego kaszkietu? Chyba nie ma na to lepszego sposobu, niż przekonanie go, że naszym zdaniem wygląda w nim świetnie i seksownie, że najzwyczajniej w świecie, podoba nam się w kaszkiecie. Nie kupuj pierwszej czapki z brzegu. Poświęćcie czas na to, by obejrzeć i przymierzyć wiele modeli. Być może znajdzie się taki, który on sam uzna za najlepszy, w którym poczuje się dobrze i zechce kupić.

GD Star Rating
loading...

Popularne zabiegi:

  1. Czapki męskie
  2. Kaszkiety damskie
  3. Czapki damskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha Captcha Reload

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Zobacz także: makijaż permanentny gdańsk, tax calculater,