Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia igłowa twarzy

Piękna i młodo wyglądająca twarz, to dar natury, o który trzeba zacząć dbać zaledwie po tym, jak minie okres dojrzewania. Strasznie to brzmi, ale skóra twarzy zaczyna się starzeć zanim ukończymy dwudziesty rok życia. Przez kilka pierwszych lat, efekty powolnego starzenia się skóry, nie są widoczne. Pierwsze niewielkie i płytkie zmarszczki dostrzegamy około 23 25 roku życia. Z każdym rokiem jest ich coraz więcej. Z biegiem lat zmienia się kształt twarzy, gdyż skóra na policzkach i brodzie robi się luźna i zaczyna obwisać. Zmieniają się też okolice oczu, wokół nich gromadzą się zmarszczki, a pod nimi widoczne są nabrzmiałe worki.

Mezoterapia igłowa twarzy

Efekty starzenia się skóry twarzy, przebiegają różnie u różnych osób. U jednych są bardziej widoczne, u innych mniej. Osoby, którym własna twarz dawno przestała się podobać lub nie chcą, by podobać im się przestała, sięgają po rozmaite rozwiązania, oferowane przez kosmetologię i medycynę estetyczną. Jednym z takich rozwiązań jest mezoterapia igłowa.

Przebieg zabiegu mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa twarzy, polega na nastrzykiwaniu wybranych jej części, preparatami aktywnymi, które rewitalizują skórę. Lecznicze substancje dostarczane są bezpośrednio tam, gdzie występują niekorzystne zmiany skórne lub w miejsca zagrożone takimi zmianami. Mieszanki sporządzane z witamin, krzemionki organicznej, wyciągów roślinnych i kwasu hialuronowego, odżywiają, ujędrniają, podnoszą i wygładzają skórę. Preparaty stosowane w mezoterapii igłowej twarzy, poprawiają mikrokrążenie podskórne i przyspieszają metabolizm znajdującego się tam tłuszczu.

Efekty zabiegu mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa twarzy jest obecnie bardzo popularna. Wiele pacjentek, woli bowiem cienką igłę od skalpela chirurgicznego. Efekty mezoterapii są niemal natychmiastowe. Po zabiegach skóra staje się młodsza i nie widać na niej oznak zmęczenia. Pełne zadowolenie osiąga się po całej kuracji, obejmującej kilka zabiegów. Odstępy między zabiegami zależą od tego, gdzie się je wykonuje, i jakie efekty chce się uzyskać.

Mezoterapia twarzy, rodzaje.

Mezoterapia twarzy może dotyczyć okolic oczu, policzków lub podbródka. Najczęściej jednak uzupełnia się ją zabiegami stosowanymi na szyję i dekolt. Z okolic oczu można przy jej pomocy pozbyć się worków i zmarszczek. Policzki można wygładzić i unieść do góry, a podbródkowi przywrócić kształt sprzed kilku lat. Skóra na szyi i dekolcie odzyskuje jędrność, elastyczność i gładkość.

Jedna myśli w temacie “Mezoterapia igłowa twarzy

  1. Witam wszystkich. Na wstępie chciałabym powiedzieć, że bardzo się cieszę, że istnieje taki portal jak ten, który podaje wszystkie informacje na temat zabiegu wraz z realnym efektem! Po przeczytaniu tego artykułu wybrałam się do gabinetu kosmetycznego na zabieg mezoterapii igłowej. Nawet sobie nie zdajecie sprawy dziewczyny, jakie niewiarygodne efekty uzyskałam już po pierwszym zabiegu! Stosowałam różne kremy przez długi okres czasu i nic! A to co zobaczyłam w lustrze w zaledwie kilka tygodni po zabiegu to szczyt moich marzeń! Już zapisałam się na kolejny zabieg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *