Zastrzyki z kwasu hialuronowego

zastrzyki-z-kwasu-hialuronowego

Skóra starzeje się i na to zjawisko, jak do tej pory, nie wynaleziono lekarstwa. Istnieją jednak metody, które pozwalają na spowolnienie tego procesu, a nawet na cofnięcie niektórych jego efektów. Do metod tego typu należą zastrzyki z kwasu hialuronowego. Kwas ten jest zawarty w skórze. Niestety, z biegiem lat jego ilość ulega zmniejszeniu. Dlatego skóra traci jędrność, elastyczność i gładkość. Na przywrócenie młodego wyglądu skóry, nie ma więc innego sposobu, jak dostarczenie jej tego kwasu. Kwas hialuronowy wstrzykiwany w naskórek, wygładza go, eliminuje bruzdy i zmarszczki.

Działanie kwasu hialuronowego na skórę

Kwas hialuronowy pełni bardzo ważną rolę w skórze. Zadaniem tej substancji, jest łączenie ze sobą włókien kolagenowych i elastyny. Kolagen i elastyna zapewniają skórze jędrność i sprężystość. Kwas hialuronowy zatrzymuje w skórze wodę i zapewnia jej odpowiednie nawilżenie. Kwas ten wpływa też dobroczynnie na stan skóry, gdyż minimalizuje stany zapalne i chroni skórę przed działaniem wolnych rodników. Fizycznie, kwas hialuronowy wygląda jak przezroczysty żel. Produkuje się go i sprzedaje w postaci kapsułek. Niegdyś pozyskiwano go naturalnie, dziś robi się to syntetycznie. Kwas ten produkują specjalne bakterie, hodowane w laboratoriach.

Zastosowanie kwasu hialuronowego

Ze względu na swoje właściwości, kwas ten znalazł zastosowanie w medycynie i kosmetyce. Zastrzyki, suplementy diety i inne preparaty z kwasu hialuronowego, stosuje się w leczeniu wielu chorób. Kwas ten łagodzi objawy artretyzmu, bóle związane z uszkodzeniem chrząstek, objawy zespołu chronicznego zmęczenia, a także jaskry, choroby więzadeł, trudnego gojenia ran i przepukliny. Zastrzyki z kwasu hialuronowego, nie tylko wygładzają zmarszczki, ale także leczą poważne choroby skórne, takie jak łuszczyca, trądzik różowaty, egzema i zapalenie skóry.

Zastrzyki z kwasu hialuronowego dla urody

Kwas hialuronowy, wstrzykuje się w naskórek, w celu skorygowania kształtu poszczególnych części ciała. Kwasem tym wypełnia się kontury ust, poprawia wygląd policzków i owalu twarzy, poprawia kształt piersi, ujędrnia pośladki i uda. Kwas hialuronowy stanowi bazę wszystkich kosmetyków nawilżających. Tworzy on na skórze tak zwany film, który chroni ją przed utratą wilgoci. Zastrzyki z kwasu hialuronowego, działają o wiele skuteczniej na skórę, niż kosmetyki zawierające ten kwas. Wstrzykiwanie dostarcza kwas w głębsze warstwy skóry.

GD Star Rating
loading...
Zastrzyki z kwasu hialuronowego, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Popularne zabiegi:

  1. Kwas hialuronowy
  2. Wypełnianie zmarszczek
  3. Złuszczanie kwasem migdałowym
  4. Kwasy AHA
  5. Peeling kwasem migdałowym

Komentarze do: Zastrzyki z kwasu hialuronowego

  1. Bardzo dokładnie opisany przebieg zabiegu. Myślę, że każda kobieta, którą natura obdarzyła małymi, niezgrabnymi ustami powinna się skusić na tak bezpieczny i praktycznie bezbolesny zabieg, pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha Captcha Reload

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Zobacz także: regenerum, Wedding flowers Chicago,