Masaż tantryczny

Masaż tantryczny

Masaż tantryczny, to stosunkowo mało znana odmiana tego zabiegu. Ci, którzy znają ją bliżej, twierdzą, że przynosi naprawdę niezwykłe doznania, które można zaliczyć do intymnych. Jest to masaż energetyzujący, ponieważ w jego trakcie, dochodzi do niewiarygodnego wprost przepływu energii między masującym a masowanym. Sam masaż w niczym nie przypomina szybkich i dynamicznych ruchów. Wprost przeciwnie, jest delikatny i spokojny. Dzięki bardzo subtelnemu dotykowi masażysty, dochodzi do równomiernego rozmieszczenia w ciele masowanego, energii życiowej, która zgromadzona jest w siedmiu centrach, tak zwanych czakrach. Aby masaż tantryczny dawał naprawdę niezwykłe doznania, musi się on odbywać w odpowiednio przygotowanym do tego pomieszczeniu. W miejscu, gdzie odbywa się masaż tantryczny, musi panować odpowiedni klimat. Człowiek musi na jakiś czas zapomnieć o otaczającym go świecie. W zapomnieniu o codziennych problemach i tempie życia, pomaga nastrojowa muzyka, sączące się delikatne światło i dochodzące do masowanego wonie olejków eterycznych. Wszystko to razem sprzyja relaksowi i poprawie samopoczucia. Masaż tantryczny nie służy jednak tylko i wyłącznie uspokojeniu. Główną jego ideą jest przywrócenie pacjentowi utraconego poczucia energii witalnej, a mówiąc wprost, chęci do życia i pozytywnego nastawienia do rzeczywistości.

Jak działa masaż tantryczny?

Największą jego zaletą jest niezwykle delikatny i umiejętnie serwowany dotyk. Pod jego wpływem naturalna energia uśpiona na skutek zmęczenia codziennością, daje o sobie znać. Masaż tantryczny to nowe doświadczenie i właśnie ta nowość, decyduje o tym, że czujemy się po mim tak dobrze. Masaż tantryczny ujawnia ukrywane i tłumione na co dzień emocje. Tym samym ma on funkcje oczyszczające i redukujące napięcia. Podczas masażu odczuwać można przyjemność seksualną dużego stopnia. Nie rzadko masowana osoba krzyczy, płacze lub śmieje się podczas zabiegu.

Masaż tantryczny, efekty

Masaż tantryczny ma działanie przeciwdepresyjne i rozluźniające. Ponadto, pod jego wpływem, obniża się ciśnienie krwi. Masaż taki działa korzystnie także na układ odpornościowy. Masaż tantryczny to najbardziej intymny masaż na świecie. Masaż tantryczny stosuje się w krajach zachodnich w celu osiągania orgazmu. Kraje azjatyckie to miejsce, w którym masaże tego typu zaleca się osobom z zaburzeniami seksualnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *