Lipoliza

Lipoliza

Chyba nigdy przedtem nie narzekaliśmy na to, że się starzejemy, tak intensywnie jak teraz. Obecnie wyjątkowo przeszkadzają nam defekty urody, które w naturalny sposób dostrzegamy u siebie, gdy przybywa nam lat. Listę najbardziej znienawidzonych objawów starzenia się otwierają trzy pozycje: pozycja pierwsza, to cellulit, czyli miejscowo nagromadzony tłuszcz, zwany także pomarańczową skórką. Pozycja druga, to skóra zwiotczała, której brak jędrności i sprężystości. Pozycja trzecia, to skóra szara, przesuszona i zmęczona. Zaraz po niej plasuje się skóra pokryta plamami posłonecznymi i starczymi. Kosmetologia estetyczna co jakiś czas dostarcza nam nowe metody, do walki z wyżej wymienionymi oznakami upływu lat. Rozwiązania tego typu problemów, oferuje też medycyna, ale polegają one przede wszystkim na interwencji chirurgicznej, a więc na wycinaniu, podcinaniu i naciąganiu tego i owego.

Lipoliza

W poszukiwaniu nie inwazyjnych metod usuwania miejscowych ognisk tłuszczyku, dotrzeć można do wielu rozwiązań. Jednym z nich jest lipoliza iniekcyjna. Z lipolizy iniekcyjnej można powszechnie korzystać od kilku lata wymyślono ją jakieś kilkanaście lat temu. Lipoliza, to zabiegi polegające na usuwaniu na trwale tkanki tłuszczowej, bez interwencji chirurgicznej. Tłuszcz jest redukowany, za pomocą odpowiednio dobranych substancji, które wstrzykuje się w miejsca bardziej zaokrąglone. Lipolizie najczęściej poddaje się tkankę tłuszczową nagromadzoną na ramionach, brzuchu, podbródku, w biodrach, w udach, na kolanach i w talii. Z lipolizy coraz chętniej korzystają panowie, u których tkanka tłuszczowa atakuje przede wszystkim sutki. Lipoliza jest w stu procentach bezpieczna i podlega pełnej kontroli przeprowadzającego ją specjalisty. Lipoliza jest bezpieczna także u osób w podeszłym wieku i u takich, które z przyczyn zdrowotnych, nie mogą pozwolić sobie na zabiegi chirurgiczne odsysające tłuszcz. Lipolizę proponuje się także osobom ogólnie szczupłym, u których trzeba zlikwidować niewielkie ilości, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Lipoliza, efekty

Lipoliza nie należy do metod na odchudzanie. Jest to zabieg, który modeluje sylwetkę, ale o jej utrzymanie trzeba się osobno zatroszczyć. Efekty zmiany sylwetki zawdzięczamy stosowanym tu substancjom, które podaje się w postaci zastrzyków. Substancjami eliminującymi tkankę tłuszczową są tu mieszaniny wyciągu z soji i soli żółciowej. Substancje te niszczą komórki tłuszczowe, zaczynając od rozpuszczania ich błon. Tłusta zawartość komórek ulega następnie rozdrobnieniu i zostaje wydalona z organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *