Lipoliza ultradźwiękowa

Lipoliza ultradźwiękowa

Ultradźwięki dla urody. Dźwięki to fale, które możemy słyszeć. Ultradźwięki, to fale, których usłyszeć się nie da. Nie da się ich usłyszeć, za to można wykorzystać je w medycynie i kosmetologii estetycznej. Dzięki falom ultradźwiękowym i ich działaniu, możliwe jest przeprowadzanie mikromasaży komórek skórnych i podskórnych. Skutkiem takich masaży, komórki tłuszczowe ulegają spaleniu lub rozpadowi. Ultradźwięki, dozowane skórze w trakcie lipolizy, eliminują niewielkie skupiska tkanki tłuszczowej i cellulit. Podczas mikromasażu, krążenie w komórkach skóry i tkance podskórnej jest bardziej intensywne. Dzięki czemu intensyfikują się procesy wytwarzania kolagenu. Kolagen, jak wiadomo jest tym czynnikiem, który napina skórę i uelastycznia ją. Lipoliza ultradźwiękowa pomaga modelować sylwetkę, poprawia stan i wygląd skóry, przywracając jej sprężystość i napięcie. Lipoliza ultradźwiękowa jest także sposobem na głębokie i efektywne dozowanie skórze różnego typu substancji aktywnych. Fale ultradźwiękowe wnikają w głąb skóry i w tkankę podskórną, dzięki czemu, podawane w trakcie zabiegów preparaty, sięgają znacznie głębiej i znacznie lepiej działają na komórki skóry. Preparaty podawane podczas mikromasaży wywoływanych w trakcie zabiegów, sięgają znacznie głębszych warstw skóry, niż gdy wmasowuje się je metodą tradycyjną.

Lipoliza ultradźwiękowa, zastosowanie

Lipolizę ultradźwiękową stosuje się u osób, które chcą pozbyć się niewielkich pokładów tkanki tłuszczowej i cellulitu. Głowice emitujące ultradźwięki przykłada się w miejscach, gdzie tkanka tłuszczowa wymaga redukcji. Najczęściej są to okolice brzucha, talii, ud, bioder i pośladków. Lipoliza ultradźwiękowa pomaga pozbyć się brzydko wyglądających grudek tłuszczu.

Przebieg zabiegu

Lipoliza ultradźwiękowa to zabieg bezpieczny, całkowicie bezbolesny, a nawet miły. W zależności od rozległości miejsc, w których chce się usunąć tłuszcz i poprawić jędrność skóry, przykłada się do ciała różną ilość głowic emitujących fale ultradźwiękowe. Zabieg taki wydaje się być delikatny, bo jest taki dla pacjentów. Dla skóry i tkanki podskórnej stanowi on jednak poważną i bardzo głęboką ingerencję.

Lipoliza ultradźwiękowa, wskazania

Zabiegi ultradźwiękowe wskazane są, gdy trzeba usunąć cellulit, również ten trzeciego stopnia. Ultradźwięki doskonale sprawdzają się jako miejscowe modelowanie sylwetki. Zabiegi tego typu wskazane są przed i po zabiegach odsysania tłuszczu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *