Peeling migdałowy, opinie

peeling-migdalowy-opinie

Peelingi, to zabiegi, w wyniku których usunięte zostają martwe komórki z powierzchni skóry. Nasza skóra, to dwie główne warstwy: skóra właściwa i naskórek. Naskórek, to cztery warstwy, z których najwyżej znajduje się warstwa rogowa. Warstwa ta, to martwe komórki, które co pewien czas zastępowane są nowymi, produkowanymi przez dolne warstwy. Peeling migdałowy usuwa zrogowaciałe komórki naskórka, rozpuszczając je. Substancją działającą w ten sposób na komórki, jest kwas migdałowy. Kwas ten należy do grupy naturalnych kwasów, których dostarczają niektóre rośliny, owoce, a także mleko. Do pozyskania kwasu migdałowego, potrzebny jest wyciąg z gorzkich migdałów. Peeling migdałowy, w odróżnieniu od peelingów wykonywanych przy pomocy innych naturalnych kwasów, działa delikatnie na skórę. Dzięki temu, zabiegi takie, można bez obaw wykonywać u osób z cerą wrażliwą. Peelingi migdałowe służą nadaniu skóry młodszego, świeższego i bardziej atrakcyjnego wyglądu. Po usunięciu martwych komórek, na powierzchnię wydostaje się bardzo młoda, delikatna, miękka, elastyczna i jednolita kolorystycznie skóra.

Peeling migdałowy, opinie specjalistów

Zdaniem specjalistów, peeling migdałowy, to najbezpieczniejszy zabieg tego typu, wykonywany za pomocą naturalnej substancji czynnej. Specjaliści zalecają wręcz, by pierwszy zabieg kwasami owocowymi, wykonywać właśnie kwasem migdałowym. Substancja ta działa delikatniej niż pozostałe alfahydroksykwasy, nie ma więc obaw o podrażnienie skóry. Fachowcy od piękna i urody, od dawna doceniają właściwości kwasu migdałowego. Kwas ten doskonale złuszcza rogową warstwę naskórka i odsłania jaśniejszą, młodszą i bardziej elastyczną skórę. Z tego względu, kwas pozyskany z hydrolizy gorzkich migdałów, dodawany jest do peelingów używanych w domu. Peelingi kwasem migdałowym, w opinii kosmetologów, doskonale usuwają zmarszczki i przebarwienia, które ulokowane są w rogowej warstwie skóry. Kwas migdałowy działa delikatniej niż inne kwasy owocowe, ponieważ, ze względu na rozmiar swych cząsteczek, nie jest w stanie przeniknąć zbyt głęboko w skórę. Specjaliści mówią też o tym, że peelingi z kwasem migdałowym, świetnie nadają się do odmładzania skóry skłonnej do przetłuszczania się. Kwas migdałowy, ma bowiem właściwości oczyszczające. Peelingi z tym kwasem, cieszą się olbrzymią popularnością wśród bywalczyń gabinetów kosmetycznych.

GD Star Rating
loading...

Popularne zabiegi:

  1. Kwas migdałowy
  2. Peeling migdałowy
  3. Peeling kwasem migdałowym
  4. Peeling kwasem glikolowym
  5. Peeling kawitacyjny opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha Captcha Reload

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Zobacz także: garnitury zawiercie, ,