Cosmelan opinie

cosmelan-opinie

Cosmelan jest jedną z metod eliminacji przebarwień skórnych. Przebarwienia skórne to duży problem, zwłaszcza, gdy pojawiają się w miejscach nie osłoniętych ubraniem. Przyczyną przebarwień są zmiany w ilości barwnika w niektórych miejscach. Zmiany barwnikowe skóry, to plamy, starcze, piegi, oraz białe plamy będące skutkiem zbyt intensywnego oddziaływania na skórę promieni słonecznych. Przebarwienia skórne, najczęściej pojawiają się na twarzy, przedramionach i dłoniach. Szczególnie często atakują one skórę czoła i nosa. Cosmelan jest stosunkowo nową metodą likwidacji przebarwień skórnych. Zabieg ten zaliczany jest do peelingów. Jego zadaniem jest złuszczenie zrogowaciałych komórek naskórka. Wszystkie peelingi rozjaśniają skórę, ale cosmelan jest tu wyjątkowo skuteczny. Metodę tę opracował lekarz polskiego pochodzenia, mieszkający i działający w Wenezueli. Jej istotę stanowią substancje czynne zastosowane w peelingu.

Cosmelan, opinie specjalistów

Specjaliści są zgodni co do tego, że cosmelan jest najskuteczniejszą metodą rozjaśniania skóry. Zabiegi tego typu polegają na nakładaniu na skórę mieszanek kilku substancji aktywnych. Proporcje poszczególnych składników, pozostają tajemnicą twórcy tej metody, doktora Eduarda Kruliga. Specjaliści są w stanie podać jedynie skład cosmelanu. Podczas zabiegu, na skórę działa się substancjami czynnymi, takimi jak: kwas kojowy, kwas fitowy, palmitynian, arbutyna, retinol i kwas askorbinowy. Wszystkie te substancje znane są z dobroczynnego oddziaływania na skórę. Nowatorstwo cosmelanu, polega na połączeniu ich w jedną mieszankę. Efekty cosmelanu są zaskakujące. Stworzenie opisanej wyżej mieszanki, okazało się świetnym rozwiązaniem. Każda z występującej w niej substancji, w pojedynkę nie daje tak zadowalających rezultatów. Specjaliści akcentują, że cosmelan jest wyjątkowy pod wieloma względami. Peeling ten w najmniejszym stopniu nie podrażnia skóry. Po zabiegu nie widać drobnych zaczerwienień ani obrzęków.

Cosmelan, opinie klientek

Czytając opinie na temat cosmelanu, najwięcej dowiadujemy się o tym, że jest to zabieg przyjemny i nie powodujący żadnych, krótkotrwałych skutków ubocznych, jakie towarzyszą innym peelingom. Klientki gabinetów kosmetologicznych, zadowolone są głównie z efektów, jakie dostrzegają zaraz po skończonym zabiegu. Cosmelan naprawdę odmładza, wygładza i rozświetla twarz.

GD Star Rating
loading...

Popularne zabiegi:

  1. Cosmelan
  2. Mezoterapia igłowa opinie
  3. Opalanie natryskowe opinie
  4. Usuwanie przebarwień
  5. Endermologia opinie

Komentarze do: Cosmelan opinie

  1. renata pisze:

    dla mnie po prostu zabieg jest swietny. pozbyłam się przebarwień z twarzy plus zmarszczek co okazało się dodatkowym plusem :) po zabiegu nie wygląda się może za bardzo wyjściowo ale to tylko przez jakiś czas. skora potem bardzo schodzi ale na jej miejsce pojawia się bardzo ladna swieza skora już bez plamek. zabieg naprawde wart swoje ceny. mega polecam – w Krakowie na pewno osteomed gdzie ja miałam tez zabieg robiony!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha Captcha Reload

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Zobacz także: Odwiedź największy internetowy sklep: reebok, nike, lacoste, umbro... Poznaj największe marki odzieżowe i obuwnicze., ,