Jak wybrać prezent dla kobiety

Jak wybrać prezent dla kobiety

Już niedługo jest wigilia i pod choinką znajdzie się cala masa różnych wspaniałych prezentów. Jednakże zanim te prezenty tam się znajdą trzeba się dobrze nabiegać, by wybrać coś idealnie pasującego do osobie obdarowanej. Coś, co rzeczywiście sprawi jej radość, a nie stanie się kolejnym „prezentem przechodnim” lub niepotrzebnym gratem. Co zatem wybrać dla ukochanej?W tym artykule przedstawimy możliwe sposoby obdarowania trafnym prezentem naszej wybranki.

Sprzętom domowym mówimy nie!

Jednym z najgorszych prezentów, które można ofiarować kobiecie są sprzęty kuchenne. Prezent musi zawierać w sobie element przyjemnej niespodzianki. Powinien być czymś, co kobieta bardzo chciałaby mieć, ale w normalnych warunkach raczej sobie na to nie pozwoli. Jak więc można przypuszczać, nawet najlepszy komplet garnków, patelnia czy odkurzacz to nie wymarzony prezent, który powinien znaleźć się pod choinką.

Uwaga na prezenty drażliwe!

Pod choinką ukochana nie powinna znaleźć również prezentu, który przypomni jej o różnych niezbyt przyjemnych defektach. Tak więc niedopuszczalne jest kupowanie, nawet najlepszej jakości, kremów przeciwzmarszczkowych czy środków odchudzających. Nie wypada także dawać w prezencie leków na pamięć czy witamin podkreślających jej wiek. Wprawdzie reklamy nawołują do zakupu różnych farmaceutyków, ale to z pewnością „prezenty drażliwe”. Warto pamiętać, że kobiety nie lubią, gdy wytyka się im mankamenty urody, figury lub wiek.

Doceń ją!

Często w życiu codziennym brakuje nawet chwili na to, by docenić walory ukochanej kobiety. Nieraz mężczyźni nawet nie pomyślą o tym, by powiedzieć tak proste słowa jak „Jesteś wspaniała” czy „Dobrze, że jesteś”. Okres świąteczny to doskonały czas, by to nadrobić. Dlatego też jednymi z najlepszych prezentów dla kobiety są te, które w luksusowy sposób podkreślają jej walory. Doskonale sprawdzą się zatem perfumy znanych firm np. Cerutti czy Kenzo, ale również piękna bielizna Tryumpf czy Lupoline. Doskonałym pomysłem może być również karnet do SPA, gdzie ukochana wreszcie będzie mogła odpocząć i poczuć się prawdziwą, piękną kobietą.

I wszystko czego zapragnie…

Poza prezentem, który pokaże ukochanej jak bardzo ją cenisz, doskonałym pomysłem jest spełnienie jej marzeń. Jeśli wiesz jaka torebka spędza jej sen z powiek, to ją kup. Pamiętaj jednak, by kupować konkretnie, to na co czeka, gdyż niedopasowanie prezentu może skutkować tym, że wyląduje on na dnie szafy skąd w najbliższym czasie nie zostanie wyjęty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *