Endermologia, efekty

Endermologia, efekty

Problem, z jakim boryka się większość z nas, to starzenie się skóry i narastanie w niektórych okolicach ciała tkanki tłuszczowej. Problem ten może przybierać różne stopnie i postacie. Najczęściej to, co dzieje się z naszą skórą i sylwetką w ciągu mijania kolejnych lat życia, jest zupełnie naturalne. W związku ze współczesnymi kanonami piękna, według których liczy się właśnie młodo wyglądająca skóra i zgrabna sylwetka, zmieniające się kształty i brak idealnie gładkiej skóry, nie podobają nam się. Dla niektórych jest to na tyle istotny problem, że poszukują sposobów na odzyskanie piękna. Sposobów na zatrzymanie urody jest wiele. Do pewnego momentu wystarcza stosowanie odpowiednich kosmetyków, które nawilżają, odżywiają i ujędrniają skórę, a także dieta i ćwiczenia pozwalające zachować piękną sylwetkę. W pewnym momencie wszystko to przestaje wystarczać. Skóra marszczy się, obwisa i pokrywa się cellulitem, a sylwetka staje się okrągła. Zwłaszcza w okolicach talii, bioder, pośladków i ud.

Endermologia, efekty

Specjaliści zajmujący się przywracaniem piękna, zgodnym chórem polecają zabiegi endermologii, jako najlepszą, najbezpieczniejszą i najbardziej naturalną metodę na pozbycie się podskórnej tkanki tłuszczowej, wygładzenie i ujędrnienie skóry. Endermologia daje pod tym względem zadziwiające efekty. Drenaż limfatyczny, który stanowi istotę tych zabiegów, eliminuje zalegające pod skórą pokłady tłuszczu. Sama skóra zyskuje dzięki temu na wyglądzie, gdyż z zwiotczałej i pomarszczonej, staje się giętka i elastyczna. Endermologia przynosi efekty tam, gdzie nie skutkują diety i aktywność fizyczna. Chodzi przede wszystkim o miejsca, z których wyjątkowo trudno usunąć tłuszcz, a więc biodra, uda, pośladki i brzuch. po kilku zabiegach tego typu, wyraźnie widać pozytywne zmiany sylwetki. Dzięki endermologii można pozbyć się nawet kilku centymetrów w wyżej wymienionych miejscach.

Endermologia dla zdrowia

Endermologia pomaga nie tylko w odzyskaniu urody, ale także i zdrowia. Drenaż limfatyczny wykonywany specjalnymi aparatami zasysającymi i masującymi skórę, pobudza mikrokrążenie i pomaga w pozbyciu się toksyn z organizmu. Zabiegi tego typu, przynoszą pożądane efekty w likwidacji obrzęków, blizn poparzeniowych i rozstępów na skórze. Stosuje się je nie tylko w celach estetycznych, ale i zdrowotnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *