Depilacja nóg woskiem

Depilacja nóg woskiem

Włoski na nogach spędzają sen z powiek niejednej z pań. Dlatego, co druga wstaje wcześniej, by jeszcze przed wyjściem z domu, doprowadzić nogi do odpowiedniego wyglądu. Depilacja nóg, to najczęściej wykonywany zabieg tego rodzaju. Włoski na nogach widoczne są nie tylko latem, ale także wtedy, gdy chce się wyglądać pięknie w eleganckich rajstopach i spódnicy. Tak więc, nie ma wyjścia, trzeba depilować. Robią to wszystkie kobiety, a te które tego nie robią, są postrzegane jako zaniedbane dziwadła.

Depilacja woskiem

Z pośród wielu metod usuwania owłosienia z nóg, depilacja woskiem cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Wiele pań decyduje się na nią, choć nie jest najłatwiejsza, najszybsza i bezbolesna. Depilacja woskiem wymaga pewnych przygotowań. Po pierwsze, trzeba zakupić plastry, które będą działać na zimno lub ciepło. Mniej wprawnym użytkowniczkom, polecamy plastry zimne. Nie trzeba przy nich uważać na temperaturę i na to, by nie poparzyć skóry. Woskowe plastry rozmiękcza się w dłoniach i przykleja na depilowaną skórę. Aby plaster nie przykleił się do skóry, a przylgnął tylko do włosków, dobrze jest posypać skórę talkiem lub pudrem. Wówczas odklejanie plastra będzie mniej bolesne. Gdy plaster jest już przyklejony, trzeba chwycić za jego krawędź i oderwać go energicznie od skóry. Plastry nakleja się zgodnie z kierunkiem porostu włosów, a zrywa w kierunku przeciwnym.

Depilacja woskiem w gabinecie

Jeśli nie mamy odwagi do tego by własnymi rękami zerwać plaster razem z włoskami i cebulkami, możemy udać się do gabinetu, gdzie takie usługi wykonywane są w profesjonalny sposób. Depilacja woskiem w gabinecie, jest pewna i bezpieczna. Profesjonalna kosmetyczka wie jak wykonać zabieg, by nie dopuścić do podrażnień skóry; jak przykleić plaster, by wszystkie włoski zostały usunięte; jak rozgrzać plaster, by nie poparzyć skóry.

Depilacja nóg laserem Light Sheer

Chcąc na stałe rozstać się z problemem włosków porastających skórę nóg, warto pomyśleć o najbardziej efektywnej depilacji laserowej Light Sheer. Zabiegi takie przeprowadzane są z użyciem najnowszej generacji laserów diodowych. Laser działa precyzyjnie na cebulki włosów, rozgrzewając je i niszcząc. Zabiegi są całkowicie bezpieczne i komfortowe. Laser diodowy Light Sheer usuwa włoski stopniowo. Po dwóch lub trzech sesjach, wszystkie cebulki są zniszczone, włoski jaśnieją i wypadają. W miejscach depilowanych tą metodą, nigdy już nie pojawiają się włosy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *