Depilacja laserowa brwi

Depilacja laserowa brwi

Coraz więcej osób decyduje się na depilację laserową brwi. Depilacja taka, polega na częściowym i bardzo precyzyjnym usunięciu pojedynczych włosków porastających łuki brwiowe. Czynnikiem działającym na włoski jest tu światło lasera. Laserowe usuwanie brwi, polega na usuwaniu pojedynczych włosków razem z cebulkami. Tak właściwie, cebulki włosowe nie są usuwane, lecz uszkadzane przez laser. Po uszkodzeniu cebulki, dany włosek już nie odrasta. Laserowa depilacja brwi jest trwała. W związku z powyższym, decydując się na laserową korekcję brwi, musimy dokładnie wiedzieć, w czyje ręce się oddajemy. Raz uformowane brwi przy pomocy lasera, zostaną takie na zawsze. Do laserowej korekcji kształtu brwi, używa się bardzo precyzyjnych laserów, które niszczą cebulki pojedynczych włosków. Nieumiejętne wydepilowanie brwi laserem, może skutkować trwałym defektem estetycznym.

Korygowanie brwi

Ważnym aspektem laserowego korygowania brwi, są realne oczekiwania co do efektów zabiegu. Wszystkie kobiety chciałyby mieć brwi o idealnych kształtach. Niestety, nie zawsze jest to możliwe. Osoba korygująca brwi, ma często ograniczone możliwości. Zabiegi laserowej depilacji brwi, poprawiają ich wygląd, ale nie są w stanie zmienić biegu linii brwi. Przed zabiegiem warto ustalić ze specjalistą, jaka zmiana brwi jest możliwa. Zbytnia ingerencja w naturę może mieć zgubne skutki. Kształt brwi, wpływa nie tylko na wygląd, ale i na wyraz twarzy.

Laserowa depilacja brwi, wskazania

Laserowe depilowanie brwi, poleca się osobom, których brwi są zbyt gęste, zbyt grube, zbyt długie i bardzo szybko odrastają. Z zabiegu tego typu, dobrze jest skorzystać, gdy jest się zmuszoną do częstego korygowania brwi przy pomocy pęsety lub wosku.

Laserowe usuwanie brwi, efekty

Efekty laserowej depilacji brwi są trwałe. Aby tak było, konieczne jest wykonanie kilku zabiegów. Chodzi o to, że włoski porastające łuki brwiowe znajdują się w różnych cyklach wzrostu. Aby uszkodzić je wszystkie i uniemożliwić odrastanie ich, trzeba wykonać sześć zabiegów laserowych. Ważne jest także to, że laser działa głównie na ciemne włoski. Dzieje się tak, ponieważ światło lasera rozpoznaje i uszkadza cebulki włosowe zawierające barwnik zwany melaniną. Im jaśniejsze włoski, tym efekty laserowej depilacji są słabsze. Efekt depilacji laserowej brwi, uzależniony jest także od koloru skóry. Im jaśniejsza skóra, tym jest lepszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *