Body jet

Body jet

Czym jest body jet? Body jet, to jeden z zabiegów, polegającym na odsysaniu tłuszczu. Jest to typ liposukcji. Metoda ta znajduje wielu zwolenników, gdyż jest nowoczesna i bezpieczna. Modelowanie ciała przy pomocy różnych zabiegów, nie jest dziś niczym nadzwyczajnym. Nadal jest dość kosztowne, a jednocześnie dostępne coraz szerszemu gronu ludzi. Body jet, to liposukcja z zastosowaniem innowacyjnego rozwiązania WAL (water-jet assisted liposuction). Technologia ta daje szansę na efektywne, selektywne i bezpieczne pozbycie się nadwyżek tkanki tłuszczowej. Co więcej, usuwa je z miejsc, z których najtrudniej jej się pozbyć. Tkanka tłuszczowa lubi gromadzić się szczególnie na brzuchu, pośladkach, udach, w talii i biodrach. Diety i ćwiczenia, nie zawsze pomagają w pozbyciu się jej. Chudnie całe ciało, a te miejsca nadal są zaokrąglone. Body jet wykonuje się przy pomocy strumienia roztworu wodnego.

Body jet, efekty

Efekty redukcji tkanki tłuszczowej, za pomocą specjalnego strumienia roztworu wodnego, są daleko lepsze od tych, jakie może dać chirurgiczne usuwanie tłuszczu lub klasyczna forma liposukcji. Body jet, to precyzja, bezinwazyjność i bezpieczeństwo. Tkanka tłuszczowa pobrana podczas zabiegów body jet, może być wykorzystana do reinplantacji w inne obszary ciała. Można ją wykorzystać, na przykład do powiększenia biustu.

Przebieg zabiegu

Body jet, to nic innego jak wypłukiwanie tłuszczu. Komórki tłuszczowe, ulegają wypłukaniu, dzięki zastosowaniu odpowiednio silnego strumienia roztworu wodnego. Przez niewielkie nacięcie, wprowadza się pod skórę kaniulę, którą wtryskiwany jest strumień. Strumień wnika w strukturę międzykomórkową, czego skutkiem jest rozluźnienie jej. Podczas zabiegu body jet, komórki tkanek i nerwów, nie ulegają uszkodzeniu. Lekarz delikatnie porusza kaniulą, a strumień roztworu wodnego wypłukuje lipocyty. Ta sama kaniula służy do odprowadzania płynu, wraz z wypłukanymi komórkami tłuszczowymi. Siła strumienia i odsysania, dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb pacjenta, czyli do budowy tkanki tłuszczowej. Zabiegi wypłukiwania tkanki tłuszczowej metodą body jet, są wykonywane w znieczuleniu miejscowym. Pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Zabieg trwa krócej lub dłużej, w zależności od tego skąd i ile tłuszczu ma być wypłukane. Średni czas zabiegu to dwie godziny. Jeden zabieg body jet, może usunąć do pięciu litrów tłuszczu na sto kilogramów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *